7 priežastys, kodėl šis šilko užvalkalas pakeis Jūsų gyvenimą

Jūsų plaukai, oda ir miegas jums padėkos.


"Žinau, kad sakyti, jog tai yra stebuklings pagalvės užvalkalas, yra pernelyg drąsu. Bet taip ir yra."

- Aurelija K.


7 priežastys, kodėl šis šilko užvalkalas pakeis Jūsų gyvenimą

Jūsų plaukai, oda ir miegas jums padėkos.


"Žinau, kad sakyti, jog tai yra stebuklings pagalvės užvalkalas, yra pernelyg drąsu. Bet taip ir yra."

- Aurelija K.


1. Sveika ir lygi oda

Jūsų veidas ant pagalvės praleidžia kiekvieną mielą naktį, dėl to svarbu užtikrinti gerą užvalkalo kokybę. 


Miegant ant medvilnės ar kitų audinių, tarp veido odos ir audinio atsiranda trintis bei įspaudai, odos ląstelės tempiamos skirtingomis kryptimis. Nors tokios per naktį susiformavusios raukšlės dienos metu išnyksta, senstant mūsų oda praranda elastingumą. Todėl esant tokioms kasnaktinio miego sąlygoms, odoje galime pastebėti ilgalaikes neigiamas pasekmes.


Tačiau šilkas suteikia idealiai lygų miegojimo paviršių, tad per naktį tarp mūsų odos ir pagalvės užvalkalo neatsiranda trinties. Tai reiškia, jog ryte ant veido nepamatysime jokių miego raukšlių.

2. Graži ir blizganti šukuosena

Jūs neturėtumėte praleisti kiekvieną rytą šukuodamos ir pešiodamos smarkiai po nakties susivėlusius plaukus.


‍Noreo šilkiniai užvalkalai sumažina trintį tarp plaukų ir pagalvės, kiekvieną kartą apsivertus miego metu, jūsų plaukai švelniai praslys pro delikatų užvalkalą. Ilgainiui jūsų plaukai bus apsaugoti nuo lūžinėjimo, galiukų skilinėjimo, plaukų slinkimo. 


Taip rytais sutaupysite ne tik laiko, bet ir galėsite mažiau išleisti plaukų atstatymo priemonėms ar procedūroms...

3. Švarus ir kvapnus miegas

Mokslininkai yra patvirtinę, jog šilkas yra švariausias ir saugiausias pasirinkimas jūsų šeimos miegui. Pagalvės užvalkalas yra viena iš tų vietų, prie kurių savo veidą spaudžiame ilgai ir dažnai. Tai reiškia, kad bet kokie nešvarumai ir bakterijos, patekę ant pagalvės, taip pat ilgai ir dažnai liesis ir su jūsų oda. 


Tačiau čia į pagalbą ateina šilkas – tai yra antibakterinė medžiaga, prie kurios negali prikibti ir augti įvairūs parazitai. Šilkas yra natūraliai atsparus nešvarumams, pelėsiui, bei drėgmei. 


Kadangi šilkas sugeria mažiau drėgmės nei kiti audiniai, mažiau tikėtina, kad jis bus dulkių erkučių ir jūsų veido odos bakterijų šeimininkas. 

4. Miegas be alergijų

Plaukai, kuriuos jūsų augintiniai palieka ant pagalvės, gali sukelti alergijas, bet Noreo užvalkalas yra geriausia išeitis nuo to apsisaugoti!


Noreo šilkas yra natūraliai hipoalerginis ir antibakterinis, o dėl patentuotų audimo metodų bakterijos ir alergenai negali įsitvirtinti. 


Palyginkite tai su medvilniniu užvalkalu, kuriame veisiasi pelėsis, dulkių erkutės, negyvos odos ląstelės - viskas kas gali sukelti netikėtą alerginę reakciją ar čiaudulio priepuolį.

5. Ideali kūno temperatūra

Atsibodo prakaituoti pusę nakties dėl šiltos patalynės, o atsidarius langą kaip mat sušalti?


Mūsų kūno temperatūra itin veikia miego kokybę, ir dažnai esant per aukštai ar per žemai temperatūrai negalime užmigti ir esame priversti vartytis lovoje.


Šilkas veikia kaip pralaidus sluoksnis tarp odos ir ją supančios aplinkos, padedantis sušilti arba atvėsti pagal poreikį ir stabilizuoti kūno temperatūrą ištisus metus. Šilko užvalkalai ypač naudingi karštos vasaros naktimis, arba visiems, kurie miego metu linkę prakaituoti ir sukaisti, nes ideali medžiaga vėsins jūsų veidą visą naktį.

6. Naujas mėgstamiausias kelionių draugas

Didžiausia daugumos svajonė - gerai išsimiegoti, ne tik savo lovoje, bet ir kelionėse.


Kelionės - tai atradimai, kurie netūretų būti apie tai kaip jūsų oda reaguos į šiurkštų viešbučio pagalvės užvalkalą. Laimei, Noreo užvalkalas yra fantastiškas kelionių palydovas.


Užmaukite jį ant viešbučio pagalvės ir jauskitės kaip namie, kad ir kur būtumėte.

7. Karališka prabanga be išpūstos kainos etiketės

Trečdalį savo gyvenimo praleidžiame lovoje - argi tai neturėtų būti viena iš geriausių patirčių? 

Ne paslaptis, jog grožio ir medicinos ekspertų teigimu, miegas yra itin svarbus elementas žmogaus sveikatai, emocinei būklei bei grožiui. Noreo pagrindinį mūsų gyvenimo elementą - miegą - paverčia karališka prabanga. 


Šilkinis užvalkalas užtikrina patogų, vėsų, 5 žvaigždučių miegą jūsų nuosavame miegamąjame.

Kodėl mūsų pirkėjos renkasi Noreo? 

"Pasiskaiciusi apie silko kokybe ir nauda, nusprendziau isbandyti, ar jis isties toks geras. Galiu paliudyti, kad tikrai taip! Plaukai sustiprejo ir yra daug sveikesni, o praejo tik menesis naudojimo. Planuoju nusipirkti daugiau ir pakeisti visus medvilninius uzvalkalus siais."

- Saule.

“Mano odos bėrimai dingo po savaites, kai pradėjau naudoti šį užvalkalą. O kiek prausiklių buvau išbandžiusi, kovodama su jais… Kas galėjo pagalvoti, kad tiek pakeičia šilkas.”

- Barbora.

“Ši spalva iškart patraukė mano akį, mat labai tiko mano kambario interjerui. Dėl to ir nusprendžiau išbandyti užvalkalą, tačiau kaip jis padėjo mano plaukams! Galiukai daug mažiau skilinėja…”

- Nijole.

Ar esate pasiruošusi geriau išsimiegoti,
turėti švelnesnius plaukus ir lygesnę odą?

Su Noreo 100% mulberry šilko pagalvės užvalkalu: 

  • Ryte pabusite be miego raukšlių

  • Apsaugosite savo plaukus nuo lūžinėjimo ir vėlimosi

  • Mažiau prakaituosite 

  • Sutaupysite ant grožio procedūrų ir priemonių

  • Apsaugosite jautrią odą

  • Patogiai miegosite kelionėse

Tik šiame puslapyje pritaikoma, 50% nuolaida mulberry šilko pagalvių užvalkalams!

*prekių kiekis ribotas