Grąžinimas

PREKIŲ GRĄŽINIMO FORMA

VARDAS, PAVARDĖ*:

UŽSAKYMO NUMERIS*:

TELEFONO NR.*:

ADRESAS*:

EL. PAŠTAS*:

BANKO SĄSKAITOS NUMERIS*:

ĮVARDNINKITE PREKĖS GRĄŽINIMO PRIEŽASTĮ ARBA BROKĄ (neprivaloma):

SPAUDŽIANT SIŲSTI, SU PRIVATUMO POLITIKA SUSIPAŽINAU IR SUTINKU, KAD MANO ASMENS DUOMENYS BŪTŲ TVARKOMI UŽKLAUSOS VYKDYMO TIKSLAIS.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Reikalavimai grąžinamai prekei: 


- Grąžinama prekė yra neišpakuota, o originali pakuotė yra nepažeista.

- Grąžinama prekė yra švari.

- Prekė turi būti nenaudota.

- Nesilaikant aukščiau minimų sąlygų prekė laikoma negrąžintina.

- Grąžinant prekę turi būti nurodytas užsakymo numeris bei pirkėjo vardas, pavardė.


Grąžinti įsigytą prekę galima per 14 darbo dienų. Grąžinamų prekių pristatymu rūpinasi klientas, kuris yra atsakingas, kad grąžinamos prekės bus saugiai įpakuotos bei nepažeistos. Už grąžinimą apmoka klientas.


Grąžinant dalį užsakymo – jums nereikės sumokėti už specialių pasiūlymų metu gautą dovaną. Ši suma bus išskaičiuota iš jums grąžinamos sumos už grąžintą prekę (-es).


Panaudojus dovanų kuponą užsakymo metu, grąžinimo atveju pinigai negrąžinami. Įmanomas įsigytų prekių keitimas pagal pateiktas grąžinimo sąlygas.


Grąžinama prekė turi būti supakuota į apsauginę pakuotę – maišelį ar dėžutę, ant jos turi būti nurodyta ši informacija:


Noreo

Sodybų 7a, 13277, Vilnius, Lietuva
Telefono numeris: +37067323521


Kurjeriui pristačius prekę, ekspertų komanda ją apžiūrės ir nustatys ar ji atitinka nors vieną iš aukščiau minėtų sąlygų. Jei bus nustatytą, kad prekė grąžinta nesilaikant nurodytų sąlygų, už prekę pinigai bus negrąžinami. Kitu atveju, pinigai už grąžintą prekę bus pervedami į Jūsų banko sąskaitą per 14 d.d.


Galimybė gauti brokuotą prekę yra itin maža, nes prieš pasiekdama klientą ji yra apžiūrima 5 skirtingų kokybės ekspertų. Tačiau nutikus tokiam atvejui, kviečiame prekės nenaudoti ir kuo skubiau apie tai informuoti mus. Tokiu atveju prekę pakeisime, išlaidas priimdami savo atsakomybe.


Atvejais, kai defektas yra atsiradęs ne mūsų priežiūroje ir yra nustatomas kaip tyčinis, prekė nebus keičiama ar už ją grąžinami pinigai.


Jei pageidaujate, dėl prekės grąžinimo galite su mumis susisiekti tiesiogiai elektroniniu paštu: info@noreo.lt