Noreo komandos pagrindinis tikslas parodyti jums miego svarbą. Mes rūpinamės ne tik medžiagomis, bet ir jūsų miego kokybe.

Pasinerkite į Noreo pasaulį.

Mūsų kelionė prasidėjo nuo paprastos, bet gilios vizijos: supažindinti pasaulį su išskirtiniais šilkmedžio šilko stebuklais. Esame autentiškumu besiremiantis prekės ženklas, todėl didžiuojamės, kad dirbame tik su prabangiausiomis ir tvariausiomis medžiagas, kad sukurtume gaminius, kurie gerina jūsų savijautą ir džiugina jūsų sielą.

Patirkite šilko pojūtį ant odos, mūsų pagalvių užvalkalų glotnumą, tamsą, kuri apgaubia Jus su mūsų miego kaukėmis, ir švelnumą, kurį suteikia mūsų miego kepurės, saugiai apgaubiančios jūsų plaukus. “Noreo” - tai daugiau nei prekės ženklas; tai atsipalaidavimo ir savęs mylėjimo įsikūnijimas, atnaujinantis jūsų poilsio rutiną.

Kodėl mes pasirinkome šilką?

Šilko istorija prasidėjo Senovės Kinijoje, apie 5000 metų prieš Kristų. Tuo metu šilko audinys buvo laikomas prabangos simboliu, naudojamas tik elito drabužiams gaminti.

Per kelerius amžius Kinija išsaugojo šilko gamybos paslaptis ir sugebėjo išlaikyti monopoliją šio audinio gamyboje.

Europa išmoko gaminti šilką tik XII amžiuje, kai kryžiaus žygių metu šilko gamyba buvo išmokta iš Arabų pasaulio. Nuo to laiko šilko gamyba tapo svarbi Europos pramonės šaka.

Šiandien šilko gamyba yra plačiai paplitusi visame pasaulyje, tačiau Kinija tebėra didžiausia šilko gamintoja ir eksportuotoja.

Kokybė mūsų prioritetas.
Medžiagos tiesiai iš gamtos yra tai ką turime geriausio. Todėl mes naudojame 100% natūralų, aukščiausios kokybės mulberry šilką. Mes keliame savo produktų kokybės standartą kiekvieną dieną, jokių pridėtinių toksinų su OEKO-TEX sertifikatu.

Mes nenustojame tobulėti.
Gamintojai su kuriais dirbame turi daugiau nei 11 metų patirties šilko srityje. Po ilgų metų ieškojimo ir rinkos analizavimo, mes didžiuojamės galimybe jums pristatyti Noreo šilko produktus. Šilko užvalkalai, kurie tinka jautriai odai ir alergiškiems žmonėms.

Sukurta jums.
Mes atsižvelgiame ne tik į jūsų kokybės, bet ir dydžių poreikius. Noreo šilko pagalvių užvalkalai pagaminti taip, kad atitiktų labiausiai naudojamus pagalvių dydžius. Jums nereikės pirkti kitos pagalvės tam, kad išbandytumėte Noreo šilko miegą.

Aukščiausios kokybės produktai ir aptarnavimas.

Noreo komanda visada išklauso savo klientų ir bendruomenės. Mūsų tikslas suteikti jums geriausią patirtį ir komfortą naudojantis mūsų produktais.

Mes sukūrėme Noreo tam, kad šilkas su kuriuo praleisite svarbiausią dalį savo dienos taptų geriausiu momentu pačioje blogiausioje situacijoje. Tam, kad suteiktų jums, kuo geresnį ir kokybiškesnį miegą.

Mes norime jūsų miegą paversti neužmirštamu. Kiekviena laimingo kliento šypsena ryte mums primena, kad pasiekėme savo tikslą.