Grožio miegas kiekvieną naktį

Karališkas švelnumas: gyvybinga oda ir natūraliai žvilgantys plaukai.

Your heading text goes here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit,
sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
et dolore magna aliqua. 

Grožio miegas kiekvieną naktį

Karališkas švelnumas: gyvybinga oda irnatūraliai žvilgantys plaukai.

50% VASAROS PABAIGOS NUOLAIDA

Jūsų natūralaus grožio kelionė su Noreo

Spinduliuokite jaunyste, gyvybe ir pasitikėjimu savimi…


...šilkinės pagalvės pagalba.

1 savaitė

Žmonės pastebi mažiau lūžinėjančių plaukų ir glotnesnę odą ryte. Taip pat išryškėja drėkinančios šilko savybės, todėl pabudus oda atrodo „šviežesnė“.

2-4 savaitė

Plaukai labiau žvilga dėl geresnio natūralių aliejų pasiskirstymo. Oda yra rečiau sudirgusi ir atsiranda mažiau spuogų, nes švelnus šilkas nesudaro trinties ir leidžia geriau odos priežiūros priemonėms pasisavinti.

1-3 mėnesis

Plaukai tampa pastebimai stipresni ir gyvybingesni. Dėl švelnaus šilko, apsaugančio nuo raukšlių atsiradimo ir drėgmės praradimo, veidas tampa lygesnis bei skaistesnis.

Virš 4 mėnesių

Dauguma žmonių nėra matę savo plaukų tokių sveikų, spindinčių ir pamaitintų.


Oda yra pastebimai jaunesnė ir elastingesnė.

Rekomenduojama patyrusių dermatologų 👩‍🔬

Niujorko “Mount Sinai” ligoninės dermatologijos profesorė Jeannette Graf patvirtina:
„Yra pakankamai įrodymų liudijančių, kad šilko pagalvės užvalkalas padeda apsaugoti odą nuo raukšlių ir išsausėjimo.“

Šilkas daro stebuklus...

..tačiau kaip?

Nesiveliantys ir nelūžinėjantys plaukai.

Noreo šilkiniai užvalkalai sumažina trintį tarp plaukų ir pagalvės – kiekvieną kartą apsivertus miego metu, jūsų plaukai švelniai praslys pro delikatų užvalkalą. Ilgainiui jūsų plaukai bus apsaugoti nuo lūžinėjimo, galiukų skilinėjimo, plaukų slinkimo. 

Sumažina raukšles ir sušvelnina odą.

Miegant ant medvilnės, tarp veido odos ir audinio atsiranda trintis bei įspaudai, nes odos ląstelės yra tempiamos skirtingomis kryptimis. Nors tokios per naktį susiformavusios raukšlės dienos metu išnyksta, senstant mūsų oda praranda elastingumą. To rezultate raukšlės gilėja, pasilieka visam laikui ir sendina veido odą.


Tuo tarpu šilkas suteikia idealiai lygų miegojimo paviršių, tad per naktį tarp mūsų odos ir pagalvės užvalkalo neatsiranda trinties. Tai reiškia, jog ryte ant veido nepamatysite jokių miego raukšlių. Laikui bėgant, oda išliks standi, lygi ir glotni… Be papildomų procedūrų.

Sulaiko drėgmę ir neleidžia odai prakaituoti.

Šilkas taip pat išlaiko eterinius aliejus ir palaiko natūralų drėgmės balansą odoje. Be to, ši medžiaga lengvai sugeria prakaitą, jis neužsilieka ant odos, netraukia purvo ir neužkemša porų – leidžia odai kvėpuoti. Visa tai leidžia turėti gyvybingą ir pamaitintą odą.

Kvepuojanti medžiaga.

Šilkas veikia kaip pralaidus sluoksnis tarp odos ir ją supančios aplinkos. Tai ypač naudinga karštos vasaros naktimis, arba visiems, kurie miego metu linkę prakaituoti ir sukaisti, nes ideali medžiaga vėsina jūsų veidą visą naktį.

Sustabdo bakterijų gamybą.

Noreo šilkas yra natūraliai hipoalerginis ir antibakterinis, o dėl glaudžių ir patentuotų audimo metodų bakterijos ir alergenai negali įsitvirtinti (rekomenduojama dermatologų!).Palyginkite tai su medvilniniu užvalkalu, kuriame veisiasi pelėsis, dulkių erkutės, negyvos odos ląstelės - viskas kas gali sukelti netikėtą alerginę reakciją ar čiaudulio priepuolį.

5 žvaigždučių viešbučio poilsis jūsų odai ir plaukams.

Pasirūpinkite savo grožiu miegodama ir pamirškite brangius kremukus bei sudėtingas procedūras.

Tiesiai iš miegamojo!

Šilką išbandžiusių žmonių atsiliepimai. ↓

4.8/5

Šilko stebuklai slypi gamyboje

Prabangos ženklu laikoma šilkmedžio („mulberry”) šilkas buvo puoselėjamas šimtmečius. Taip yra dėl šio audinio išskirtinės kokybės ir unikalių savybių: skirtingai nuo kitų medžiagų kaip medvilnė ar poliesteris, kurios yra šiurkštesnės ir mažiau patvarios, šilkas yra gaunamas iš šilkaverpių, mintančių tik šilkmedžio lapais, kokonų pluoštų. 


Dėl šio išskirtinio gamybos būdo šilko pluoštai yra itin minkšti, glotnūs ir hipoalergiški (nesukeliantys jokių alerginių reakcijų).

Reikia pagalbos?

Pasirūpinsime jūsų klausimais apie šilką greitai ir efektyviai.

Klientų aptarnavimas: 

  • +370 (695) 83 225

  • info@noreo.lt


I-V 9:00 - 17:00

Dažniausiai užduodami klausimai


Kaip pašalinti šilko raukšles?

Lyginkite iš blogosios pusės nustačius “šilko” rėžimą, ne per karštai. Šilkos audinys yra baltyminės struktūros labai panašus į žmogaus plauką. Didelis karštis pažeidžia šį audinį.

Kaip skalbti šilką namuose?

Šilką rekomenduojame skalbti rankomis arba skalbimo mašina 30 ºC temperatūroje, nustačius “silk” arba “Delicates” rėžimą. Naudokite šilkui skirtus ploviklius.


Šilko nebalinkite balikliais, nenaudokite medžiagų minkštiklio, nedžiovinkite džiovyklėje ar atviroje saulėje.

Kas yra momai?

Kuo didesnis momų svoris, tuo labiau šilkas tinka patalynei gaminti. 19 momų patalynės laikomos idealiomis. Šilkas, kurio momų svoris mažesnis nei 19, netinka kokybiškai šilkinei patalynei gaminti. Saugokitės pardavėjų, kurie bando jus apgauti, kad nupirktumėte prastesnės kokybės patalynę, nenurodydami momų svorio. 

Kodėl svarbus šilko tankis?

Siūlų skaičius nurodo tam tikrų audinių, ypač medvilnės, šiurkštumą arba smulkumą. Nors tai nėra galutinis šilko audinių kokybės matas, jis tinkamas perkant šilką internetu. 

Kaip atrasti tinkamą dydi mano pagalvei?

Išsimatuokite savo pagalvės ilgį ir plotį. To turėtų užtekti tam, kad išsirinktumėtę idealų dydį, pagal mūsų dydžių lentelę.

Ar jūsų gaminiams galioja pinigų grąžinimo garantija?

Prekė negali būti devėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės. Jeigu išbandėte šilko patalyne bent vieną kartą, jos gražinti nebegalėsite.