Kaip pagalvės užvalkalas gali nulemti jūsų plaukų būklę ir išvaizdą?

PASKELBTA: Liepos 25d.


SKAITYMO LAIKAS: 3MIN.


Pavargote kiekvieną rytą atsikelti su paukščių lizdu ant galvos? Kova su įsielektrinusiais, susivėlusiais ir slenkančiais plaukais tapo daugumos moterų kasdienybe.


Dauguma jų dėl šios problemos kiekvieną rytą turi keltis mažiausiai 30 min. anksčiau, naudoti skirtingus serumus bei aliejus ir tai tik maža dalis jų ryto rutinos!


Tuo tarpu vyrų rytinės plaukų procedūros užtrunka iki 5 minučių ir dažniausiai apsiriboja tik galvos plovimu.


Gera žinia moterims ta, kad išsigelbėjimas YRA ir jis slypi… Jūsų pagalvėje!

Jūsų pagalvės užvalkalas gadina plaukus…

Tai yra labiausiai nuvertintas veiksnys plaukų priežiūros rutinoje. Pagalvokite apie tai: trečdalį savo gyvenimo praleidžiame lovoje, taigi jūsų plaukai daug laiko trinasi į pagalvės užvalkalą. Vieni audiniai yra šiurkštesni, kiti – švelnesni. Ir tai lemia jūsų plaukų būklę bei išvaizdą ryte.


Įprasti pagalvių užvalkalai dažnai yra gaminami iš medvilnės arba poliesterio. Abi šios medžiagos sukelia trintį tarp plaukų ir medžiagos bei taip pažeidžia plauko paviršių, sukelia lūžinėjimą.

Be to, įprastai žmogus per naktį apsiverčia nuo 20 iki 40 kartų ir kiekvienas jų užkabina dalį plaukų juos pažeisdamas.

Šilko magija

Pasak dermatologus, geriausia medžiaga jūsų plaukams yra šilkas.


Taip yra dėl šios medžiagos glotnumo. Apsivertus miego metu, plaukai švelniai praslysta pro užvalkalą ir ilgainiui plaukai yra apsaugomi nuo lūžinėjimo, galiukų skilinėjimo bei slinkimo.

Šilko nauda čia tik prasideda. Šis audinys taip pat yra sudarytas iš natūralių baltymų ir aminorūgščių, panašių į esančius žmogaus plaukuose ir prisideda prie sveikesnių, žvilgančių plaukų.


Taip pat silpnos šios medžiagos absorbcinės savybės užkerta kelią plaukų išsausėjimui. Šilkas nepasisavina natūralių plaukų aliejų ir drėgmės. Tai ypač svarbu tiems, kurių plaukai dažnai išsausėja arba lūžinėja.


Taip šilkas padeda ne tik sutaupyti laiko ryte, bet ir išleisti mažiau pinigų plaukų atstatymo priemonėms ar procedūroms.

Žinoma, stebuklai per naktį neįvyksta, tačiau dauguma žmonių pastebi teigiamą pokytį vos per savaitę. Su laiku, šilko nauda plaukams kaupiasi ir žmonės pamatę rezultatus nebesugrįžta prie medvilnės užvalkalo niekada.

Žmonės, išbandę šilkinį užvalkalą iš Noreo.lt ↓

“Nesitikėjau, kad pagalvės užvalkalas gali būti svarbus norint gražių ir sveikų plaukų”

- Jurgita P.

“Labai džiaugiuosi tuo, kad informacija apie naudą plaukams yra tiesa. Man labai sunku prižiūrėti savo plaukus, jie garbanoti ir taip, o po miego dar labiau pasišiausią. Ryte juos šukuoti sunku. Šilkinis užvalkalas supaprastino šį darbą. Susiruošiu greičiau ir plaukai atrodo švelnesni. Pagalvės užvalkalą naudoju neilgai, tad tikiuosi dar geresnių rezultatų.”

- Kamilė M.

“Plaukai maziau susivelia ir labiau blizga.”

- Milda Š.

Tam, kad šilkas tarnautų jūsų plaukams geriausiai ir ilgiausiai, reikia jį tinkamai prižiūrėti.

Skalbimas namuose

Šilką rekomenduojame skalbti rankomis arba skalbimo mašina 30 ºC temperatūroje, nustačius “silk” arba “Delicates” rėžimą. Naudokite šilkui skirtus ploviklius.


Šilko nebalinkite balikliais, nenaudokite medžiagų minkštiklio, nedžiovinkite džiovyklėje ar atviroje saulėje.

Džiovinimas

Niekada nebandykite išgręžti šilko pagalvės užvalkalo, nes taip galite pažeisti audinį. Geriau padėkite jį ant švaraus rankšluosčio ir atsargiai susukite, kad vanduo susigertų. Po to išvyniokite rankšluostį ir leiskite šilkui natūraliai išdžiūti, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, kurie gali išblukinti užvalkalo spalvą.

Raukšlių pašalinimas

Lyginkite iš blogosios pusės nustačius “šilko” rėžimą, ne per karštai. Šilkos audinys yra baltyminės struktūros labai panašus į žmogaus plauką ir didelis karštis pažeidžia šį audinį.

Ar gali būti geresnis būdas pasirūpinti plaukais? Jums reikia tik atsigulti į lovą, o šilkas atliks savo stebuklus pats.


Rezultatas – mažiau laiko prie veidrodžio ryte ir sveikesni plaukai. Nebloga investicija!

Šilkiniai plaukai kiekvieną dieną

TIK ŠIĄ VASARĄ Noreo.lt parduotuvėje šilkinį pagalvės užvalkalą galite įsigyti vos už €34,99 (be nuolaidos €69.98)

Niekada nebuvo lengviau pasirūpinti savo plaukais. Pradėkit jau šiandien!

37,99 €75,98 €
-72
-19
0
-33
-27
-2
-55
-23
-38
-16
-11
-4
-11
-3
-31
-10
-17
-17
-12
-5
0
11
-11
-5
-4
-4
-25
-19
-20
-7
-11
-3
-3
0

4.9 paremta 231 atsiliepimu

4.9 paremta 231 atsiliepimu