Kankina alergija? Žinome būdą, kaip ją palengvinti!

Pavasaris – bene visų laukiamiausias metų laikas, ypač po šaltos ir niūrios žiemos. Tačiau jis taip pat yra ir alergijų paūmėjimo metas… 

Atšilus orams pradeda žydėti žiediniai augalai. Ištrūkusios į orą, jų žiedadulkės patenka į kvėpavimo takus ir taip kai kuriems žmonėms sukelia sezoninę alergiją. Kadangi žiedadulkės yra labai mažos, jos lengvai patenka į jūsų namus ar automobilį, todėl alergiškiems žmonėms pirmiausia reikėtų pasirūpinti nuolatine švara ir vėsiu oru tose erdvėse, kuriose praleidžiama daugiausia laiko. Taip pat popietėmis ar ankstyvais vakarais, kai žiedadulkių koncentracija ore yra aukščiausia, patartina būti namuose ir nepalikti atvirų langų. 

Užtikrinę minimalų alergenų patekimą į namus, galite imtis tų vietų ar daiktų, kuriuose paprastai kaupiasi dulkės, žiedadulkės ir kiti nešvarumai. Visų pirma vertėtų atkreipti dėmesį į savo miegamojo lovą, o jei tiksliau, patalynę – joje jūs praleidžiate vidutiniškai 8 valandas kiekvieną dieną. Nors šiandien patalynė gaminama iš pačių įvairiausių medžiagų, tikrai ne visos jos yra tinkamos alergiškiems žmonėms.

Šilkas – labiausiai hipoalerginis audinys iš visų

Patalynės gamyboje naudojamas šilkas iš prigimties pasižymi unikaliomis hipoalerginėmis savybėmis dėl savo išskirtinės baltymų struktūros. Jis puikiai tinka ir alergiškiems žmonėms, ir kenčiantiems nuo astmos, ir tiems, kurių oda reikalauja ypatingos priežiūros. 

Pirmiausia, kadangi šilkas yra natūrali, iš šilkverpių kokonų išgaunama medžiaga, šilko audinyje paprastai nebūna cheminių priedų ar sintetinių komponentų, kurie dažnai ir sukelia alergijas. Taip pat šilkinė patalynė yra itin laidi orui dėl pluošte esančių mažyčių tarpų. Tai reiškia, kad ji, skirtingai nei įvairūs sintetiniai pluoštai, efektyviai reguliuoja jūsų kūno temperatūrą, neleidžia prakaituoti miego metu ir sumažina alerginių reakcijų riziką. Negana to, šilkas gali sugerti iki 30% savo svorio drėgmės ir išlikti sausas – tai ypač svarbu žmonėms, kurių oda jautriai reaguoja į temperatūros svyravimus. Nuo sezoninės alergijos kenčiantys žmonės turėtų atkreipti dėmesį į lygų šilkinio pluošto paviršių, kuris ženkliai skiriasi nuo medvilnės ar sintetinių medžiagų. Būtent dėl šios savybės šilkas nekaupia savyje dulkių, žiedadulkių ar kitų nešvarumų, taip pat neleidžia veistis dulkių erkutėms.

Trumpai tariant, natūralaus šilko audinys pasižymi šiomis hipoalerginėmis savybėmis:

  • Neturi savyje alergizuojančių cheminių priedų ar sintetinių komponentų
  • Yra itin laidus orui, todėl padeda reguliuoti kūno temperatūrą miego metu
  • Sugeria iki 30% savo svorio drėgmės ir išlieka sausas
  • Nekaupia savyje dulkių, žiedadulkių, kitų nešvarumų
  • Neleidžia veistis dulkių erkutėms

Išmėginkite šilkinį pagalvės užvalkalą ir išsivaduokite nuo alergijų!

NOREO 100% natūralaus šilko pagalvės užvalkalu 

džiaugiasi daugiau nei 32700 žmonių!

Įsigykite Noreo natūralaus šilkopagalvės užvalkalą su papildoma -10% nuolaida naujienlaiškio prenumeratoriams:

€36.99 ( prieš nuolaidą €79.98)

Nuolaidos kodas:
Pavasaris

Išmėginkite šilkinį pagalvės užvalkalą ir išsivaduokite nuo alergijų!

NOREO 100% natūralaus šilko pagalvės užvalkalu 

džiaugiasi daugiau nei 32700 žmonių!

Įsigykite Noreo natūralaus šilkopagalvės užvalkalą su papildoma -10% nuolaida naujienlaiškio prenumeratoriams:

€36.99 ( prieš nuolaidą €79.98)

Nuolaidos kodas:
Pavasaris