Mes žinome, kaip išspręsti jūsų miego problemas dviem žingsniais

Turbūt ne kartą girdėjote, kad miego trukmė ir kokybė daro didelę įtaką jūsų gyvenimui. Bet ką tai iš tikrųjų reiškia?

Jūsų miego ciklą sudaro 4 fazės, viena kurių yra REM fazė – gilus miegas, kurio metu raumenys labiausiai atsipalaiduoja, bet taip pat pasirodo intensyviausi sapnai. Ši fazė trunka palyginus trumpai, tačiau jos metu jūsų smegenys aktyviai funkcionuoja – apdoroja per dieną gautą informaciją, perkelia ją į jūsų atmintį, reguliuoja emocinius procesus.

Giliausia miego fazė REM užmigus yra pasiekiama tik po maždaug 90 minučių. Tačiau jei per šį laiką jūsų miegas vis sutrikdomas ir jūs nubundate, ciklas prasideda iš naujo vėl ir vėl…

Kaip išvengti naktinių prabudimų ir užtikrinti gilų miegą?

Sukurti idealią miego aplinką, kuri užtikrins jūsų gilų miegą, yra daugybė tarpusavyje sąveikaujančių būdų. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai padaryti yra labai lengva, tačiau neretai žmonėms tenka pakeisti daugelį įsisenėjusių įpročių, kad pasiektų norimų rezultatų – koreguoti dienos ritmą, atsisakyti mėgiamų maisto produktų ar gėrimų, vengti bet kokio streso.

Greitai apversti savo gyvenimą aukštyn kojomis nėra lengvas procesas. Tačiau yra keli būdai kaip jūs galite natūraliai pagerinti savo miego kokybę nežymiai pakeisdami savo kasdienybę.

Miegas tamsoje

Šviesa yra svarbiausias išorinis veiksnys, turintis įtakos jūsų miegui. Paprasčiausia taisyklė – miegoti kuo tamsesnėje aplinkoje. Visiška tamsa padeda greičiau užmigti ir sumažinti prabudimų giliausioje miego fazėje riziką.

Kiekvienas žmogus turi individualų cirkadinį ritmą – „vidinį laikrodį“, kuris koordinuoja organizme vykstančius procesus, tokius kaip miegą. Ir natūralios, ir dirbtinės šviesos poveikis miego metu gali sutrikdyti šį ritmą ir turėti neigiamos įtakos jūsų sveikatai, pavyzdžiui, prisidėti prie suprastėjusios medžiagų apykaitos, svorio padidėjimo ar širdies ir kraujagyslių ligų.

Miegas tyloje

Užtikrinti tylą miego metu yra nesudėtinga ir net rekomenduojama – tai padės jums išvengti prastos savijautos kitą dieną, o ilgainiui ir ilgalaikių neigiamų fizinių ar psichologinių padarinių. 

Stiprus garsas miego metu gali sukelti adrenalino ir kortizolio kiekio padidėjimą organizme, sutrikdyti širdies ritmą ir kraujospūdį bei pažadinti jus iš REM miego. Tačiau net jei ir garsas yra per silpnas jus pažadinti, jis gali pasąmoningai paveikti miegą darydamas įtaką laikui, kurį praleidžiate visose keturiose miego fazėse.

Gilaus miego kaukė pasirūpins tamsa ir tyla miego metu už jus

Miego kaukė yra bene lengviausiai į vakaro rutiną įsiliejantis atributas, kuris užtikrins jūsų gilaus miego kokybę. Priklausomai nuo gamintojo, tokia kaukė gali ne tik blokuoti šviesą, bet ir garsą.

NOREO natūralaus šilko gilaus miego kaukė yra būtent tokia. Tiesą sakant, mūsų miego kaukė atlieka ir daugiau funkcijų:

  • Laidi orui, nes pagaminta iš 6A Mulberry šilko
  • Švelniai apgaubia ir nespaudžia galvos
  • Reguliuoja temperatūra ir drėgmę
  • Apsaugo odą nuo sudirgimų
  • Turi hipoalerginių savybių
  • Blokuoja šviesą ir garsą

Dabar galite sutaupyti pirkdami naujojo dizaino NOREO šilkines gilaus miego kaukes:

€28 (€69.98 prieš nuolaidą)

Pasinaudoję nuolaidos kodu MIEGAS20, gausite papildomą -20% nuolaidą miego kaukei!

Dabar galite sutaupyti pirkdami naujojo dizaino NOREO šilkines gilaus miego kaukes:


€28 (€69.98 prieš nuolaidą)

Pasinaudoję nuolaidos kodu MIEGAS20, gausite papildomą -20% nuolaidą miego kaukei!

Šilko nauda paminėta: