Noreo komanda tiki, jog ne visas šilkas yra gaminamas vienodai.

Mūsų produktai yra pagaminti iš 100% natūralaus šilko tam, kad galėtumėme jums suteikti aukščiausios klasės komfortą kiekvieną dieną.

- Ekspertų nuomonė -

Šilko nauda jūsų grožiui ir sveikatai.

,,Noreo užvalkalai pagaminti iš geriausio 100% 6A klasės šilkmedžio šilko, kuris įkūnija prabangą ir veiksmingumą. Optimalus jų svoris ir pynimas ne tik užtikrina užvalkalų ilgaamžiškumą, bet ir maksimaliai padidina šilko teikiamą grožio naudą, todėl jie yra esminis betkurios odos ir plaukų priežiūros procedūros komponentas.''

- Vaistininkė ir Kosmetologė Vita Būdvytė
Instagram | Facebook

- Ekspertų nuomonė -

Šilko nauda jūsų grožiui ir sveikatai.

,,Noreo užvalkalai pagaminti iš geriausio 100% 6A klasės šilkmedžio šilko, kuris įkūnija prabangą ir veiksmingumą. Optimalus jų svoris ir pynimas ne tik užtikrina užvalkalų ilgaamžiškumą, bet ir maksimaliai padidina šilko teikiamą grožio naudą, todėl jie yra esminis betkurios odos ir plaukų priežiūros procedūros komponentas.''

- Vaistininkė ir Kosmetologė Vita Būdvytė

Natūrali premium klasės medžiaga.

Tūkstančius metų šilkas buvo laikomas pačia prabangiausia tekstilės rūšimi. Dėka jo natūralumo, mulberry šilkas žinomas kaip kvėpuojanti, hipoalergetinė ir drėgmę sugerianti medžiaga.

Mūsų 100% mulberry šilkas atpalaiduoja jūsų kūną suteikdamas komforto kiekvienam jūsų odos ir plaukų centimetrui.

Sukurta jūsų komfortui.

Dirbame su daugiau nei 11 metų patirties turinčiais šilko gamintojais.

Kiekvienas produktas yra kruopščiai testuojamas tam, kad atitiktų aukščiausius šilko kokybės standartus.

Mes nenustojame tobulėti.

Atsižvelgiame ne tik į jūsų kokybės, bet ir dydžių poreikius. Noreo šilkas produktai yra gaminami pagal mūsų klientų nurodytus norimus dydžius. Jums nereikės pirkti kitos pagalvės tam, kad išbandytumėte Noreo šilko miegą.

Mes rūpinamės visais.

Noreo komanda dirba taip, kad užtikrintų ne tik aukščiausią

kokybę produktuose, bet ir aptarnavimą. Mes pagalvojame apie kiekvieną planetos gyventoją ir stengiamės palikti kuo mažesnį taršos pėdsaką gamindami produktus.

Natūraliai tekstilei suirti užtrunka nuo 1-rių iki 5-rių metų, 50 metų greičiau nei sintetinėms medžiagoms.

Mulberry medžiai reikalauja mažiau vandens augant, nei medvilnė, taip pat, jie nėra purškiami pesticidais su tikslu apsaugoti dirvą.

Kuriame produktus su tikslu užtikrinti ilgą naudojimą ir mažą taršą aplinkai.

Medvilnė ar Noreo šilkas?

Noreo komanda tiki jog medžiagos kilusios iš gamtos turi daugiausiai naudingų savybių. Mes atidžiai stebime šilko patalynės gamybos procesą tam, kad suteiktume jums aukščiausios kokybės komfortą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip pašalinti šilko raukšles?

Lyginkite iš blogosios pusės nustačius “šilko” rėžimą, ne per karštai. Šilko audinys yra baltyminės struktūros, labai panašus į žmogaus plauką. Didelis karštis pažeidžia šį audinį.

Kaip skalbti šilką namuose?

Šilką rekomenduojame skalbti rankomis arba  skalbimo mašina 30 ºC temperatūroje, nustačius “silk” arba “Delicates” rėžimą. Naudokite šilkui skirtus ploviklius.

Šilko nebalinkite balikliais, nenaudokite medžiagų minkštiklio, nedžiovinkite džiovyklėje ar atviroje saulėje.

Kodėl skiriasi mano šilko užvalkalo spalva?

Stengiamės, kad mūsų gaminių spalvos būtų kuo tiksliau atvaizduotos svetainėje. Tačiau tikroji spalva priklausys nuo jūsų monitoriaus; negalime garantuoti, kad jūsų monitoriaus spalvos bus tikslios.

Be to, skirtingai nuo kitų audinių, šilkas yra labai blizgus pluoštas.

Blizgančią šilko išvaizdą lemia trikampė prizmę primenanti šilko pluošto struktūra, leidžianti šilko audiniui laužti įeinančią šviesą skirtingais kampais ir taip išgauti skirtingas spalvas. Dėl jų paviršius blizga ir keičia spalvą, kai keičiasi šviesos kampas. Padėkite savo šilko gaminį į šviesą ir pažiūrėkite, kaip jis atsispindi. Taigi, tikrosios prekės spalva, kurią gausite, skirtingoje šviesoje gali atrodyti kitaip.

Kas yra momai?

Kuo didesnis momų svoris, tuo labiau šilkas tinka patalynei gaminti. 19 momų patalynės laikomos idealiomis. Šilkas, kurio momų svoris mažesnis nei 19, netinka kokybiškai šilkinei patalynei gaminti. Saugokitės pardavėjų, kurie bando jus apgauti, kad nupirktumėte prastesnės kokybės patalynę, nenurodydami momų svorio. 

Kodėl svarbus šilko tankis?

Siūlų skaičius nurodo tam tikrų audinių, ypač medvilnės, šiurkštumą arba smulkumą. Nors tai nėra galutinis šilko audinių kokybės matas, jis tinkamas perkant šilką internetu.