Karščiausią vasaros naktį: šilko patalynės stebuklai

PASKELBTA: Birželio 26 d.


SKAITYMO LAIKAS: 3MIN.

Tvankus vasaros nakties oras ir sunki, lipni ir greitai įkaistanti medvilninė patalynė. ← Turbūt nėra geresnės poros miegui, po kurio jausitės labiau pavargę nei pailsėję.


Dar net prieš atsigulant į lovą pradedame prisiminti kaip „sekėsi” miegoti vakar, užvakar ir visą praeitą savaitę. Baimė dėl dar vienos bemiegės nakties prakaituojant, blaškantis ir ieškant šaltesnio patalynės plotelio verčia nerimauti...


Atidarius langus ir pajautus gaivesnio vėjo gūsį gulamės miegoti, tačiau giliausio miego metu pažadina ankstyvo ryto vėsa. Kas atrodė kaip išsigelbėjimas tampa dar viena problema.


Nors jei prarasto miego ir nesureikšminate, miego skola kaupiasi. Tampate irzlesni, trūksta energijos ir nebegalite susikaupti darbe. Kaip sakė miego mokslininkas Matthew Walker: “Miegas nėra lengvai pakeičiama prabanga – tai nediskutuojama biologinė būtinybė.”


Jei pasiilgote jaustis pailsėję, energingi ir žvalūs, mūsų miego ekspertai dalinasi efektyviausiu būdu, užtikrinančiu kokybišką miegą net ir per didžiausius metų karščius. 🥵


Šilko patalynė saugo jūsų ramų miegą

Taip, visa paslaptis slypi jūsų patalynėje! Šilkas yra geriausia alternatyva medvilnei ar poliesteriui dėl savo lengvumo ir savybių, padedančių medžiagai išlikti vėsios temperatūros.

Reguliuoja kūno temperatūrą: Baltymų pagrindu pagamintas natūralus šilko pluoštas yra pralaidus orui („kvėpuojantis”), o tai leidžia orui lengvai cirkuliuoti, vėsinant jūsų kūno temperatūrą net ir karštame kambaryje. Skirtingai nei sintetinės medžiagos, šilkas nesulaiko šilumos ar drėgmės patalynėje ir yra idealus pasirinkimas karštoms vasaros naktims.

Sugeria drėgmę: Unikali šilko ląstelių struktūra pašalina prakaitą nuo jūsų kūno paviršiaus ir leidžia jam išgaruoti. Tuo tarpu įprastos medvilninės paklodės sugeria prakaitą ir išlieka drėgnos visą naktį. (Pastaba: net ir aukštos kokybės egiptietiškos medvilnės ar bambuko paklodės išlaikys drėgmę ir neleis jai išgaruoti, nes tai augalinės kilmės audiniai).

Taigi, perėjimas prie gryno šilko Noreo paklodžių padės jums jaustis komfortiškai ir išvengti perkaitimo, kuris trikdo jūsų pilnavertišką poilsį.

Geriausias pasirinkimas bet kuriuo metų laiku

Ne tik karštą vasarą, bet ir žvarbią žiemą šilkas yra geriausias jūsų draugas. 


Kai jūsų kūnas susiduria su žema aplinkos temperatūra, šilumos išlaikymui jam reikia daugiau izoliatorių. Ir būtent šilkas izoliuoja jūsų kūną nuo šalčio geriausiai bei neleidžia jam prarasti šilumos.


Kai kurie žmonės vis dar skeptiškai teigia, kad šilkas nėra tinkamas žiemai dėl savo lengvumo ir plonumo. Tačiau tai yra MITAS. Natūrali šilko medžiaga padeda žmogaus organizmui reguliuoti kūno temperatūrą ir neleidžia sušalti miego metu. Tai reiškia, kad su šilkine antklode puikiai išsimiegosite ir šalčiausią žiemą.


Taip yra dėl mažo šilumos laidumo ir tinklelį primenančios struktūros, kuri sulaiko orą, kad sušiltų šaltyje, o kai karšta – išleidžia šilumos perteklių.


Visai nebloga gamtos dovana!


Termoreguliacija – tai tik vienas iš šilko patalynės privalumų

🌟 Sveika oda

Miegant ant medvilnės ar kitų audinių, tarp veido odos ir audinio atsiranda trintis bei įspaudai, kurie su laiku palieka neigiamas pasekmes: užsikimšusios poros, miego raukšlės bei išsausėjusi oda.


Tuo tarpu šilkas suteikia idealiai lygų miegojimo paviršių, tad per naktį tarp mūsų odos ir pagalvės užvalkalo neatsiranda trinties ir nesusiduriame su „miego linijomis” ryte.


🌟 Plaukų apsauga

‍Noreo šilkiniai užvalkalai sumažina trintį tarp plaukų ir pagalvės. Apsivertus miego metu, jūsų plaukai švelniai praslys pro delikatų užvalkalą. Ilgainiui jūsų plaukai bus apsaugoti nuo lūžinėjimo, galiukų skilinėjimo, plaukų slinkimo. 


Taip sutaupysite ne tik laiko ryte, bet ir išleisite mažiau plaukų atstatymo priemonėms ar procedūroms.


🌟 Švarus miegas

Mokslininkai yra patvirtinę, jog šilkas yra švariausias ir saugiausias pasirinkimas jūsų šeimos miegui – tai yra antibakterinė medžiaga, prie kurios negali prikibti ir augti įvairūs parazitai. Šilkas yra natūraliai atsparus nešvarumams, pelėsiui, bei drėgmei. 


🌟 Jokių alergijų

Noreo šilkas yra natūraliai hipoalerginis ir antibakterinis, o dėl patentuotų audimo metodų bakterijos ir alergenai negali įsitvirtinti (rekomenduojama dermatologų!).


Palyginkite tai su medvilniniu užvalkalu, kuriame veisiasi pelėsis, dulkių erkutės, negyvos odos ląstelės - viskas kas gali sukelti netikėtą alerginę reakciją ar čiaudulio priepuolį.


🌟 Karališka prabanga be karališkos kainos

Trečdalį savo gyvenimo praleidžiame lovoje - argi tai neturėtų būti viena iš geriausių patirčių? 


Noreo šilkinis užvalkalas užtikrina komfortišką, vėsų, 5 žvaigždučių poilsį jūsų miegamąjame

už geriausią kainą rinkoje.

Užsisakykite iki 12 val. dienos…

 ...ir mėgaukitės šilko privalumais jau rytoj!